Spotřební elektronika

Global Trade Systems s.r.o. je spolehlivý globální hráč na poli se spotřební elektronikou. Svým zákazníkům poskytujeme excelentní služby, individuální přístup a velikou flexibilitu šitou na míru, špičkové produkty za bezkonkurenční ceny s rychlými dodacími lhůtami. Spolupracujeme s top výrobci, jako jsou Apple, Samsung, Sony, Nokia, HTC, Huawei, LG, Microsoft, GoPro a jiné. Dodáváme nejnovější a nejpopulárnější modely chytrých telefonů, tabletů, hracích konzol, kamer a mnohé další produkty prémiových značek.

Hlavním cílem Global Trade Systems je poskytnout našim zákazníkům nejlepší nabídky, služby a rady v oblasti spotřební elektroniky, přičemž dbáme na hodnoty a budování dlouhodobých partnerských vztahů. Vysoká kvalifikace a zkušenosti našeho týmu společně s kompletními B2B službami jdou ruku v ruce k dosáhnutí těchto vysokých cílů. Naši zákazníci jsou pro nás priorita číslo jedna a tudíž poskytování špičkového servisu a služeb je naším každodenním posláním.

Díky transparentnosti, profesionálnímu přístupu a službám prvotřídní kvality s námi naši zákazníci dlouhodobě úspěšně spolupracují a kvalitní reference nám přináší stále nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit kdykoliv a s čímkoliv.

Logistika – doručení zboží:

Odvětví spotřební elektroniky je jedno z nejvíce dynamických, kde rychlé doručení je jedním z nejvýznamnějších faktorů, jak uspokojit náročného zákazníka. Pomocí vlastních osobních zkušeností a znalostí potřeb našich zákazníků realizujeme rychlé a kvalitní dodání v co nejkratším termínu. Pro 100 % inspekci a kontrolu zboží nabízíme ve spolupráci se společností Hellmann i OnHold služby.

Poskytujeme logistická řešení včetně letecké a silniční dopravy za přijatelných podmínek:
Evropa – jeden pracovní den
Střední Východ – 2 pracovní dny
Globální doručení – 3 až 5 pracovních dní
Zboží zasíláme pomocí doručovatelských firem, jako jsou DHL, GLS a pomocí našich licencovaných řidičů expresní doručení přes noc, abychom zaručili bezpečné dodání na požadované místo v dohodnutém čase.

Značky:

Nabízíme kompletní škálu mobilních telefonů, tabletů, hracích konzol, kamer a mnohé další zboží prvotřídních výrobců. V našem portfoliu nechybí značky Apple, Samsung, Nokia, Sony, HTC, Huawei, LG, ZTE, Alcatel, Microsoft, Blackberry, GoPro a jiné. Veškeré produkty, které nabízíme, jsou nové v originálním balení s mezinárodní zárukou výrobce a pochází od Evropských distributorů.